Paz. Eki 24th, 2021

 

Yeşilyurt Belediyesi tarafından düzenlenen "Yeşilyurt Her Mevsim Güzel" isimli Fotoğraf yarışmasının kış kategorisi sona erdi. Seçici Kurul tarafından değerlendirilen ve incelenen eserler arasında dereceye girenler belli oldu.

 

01 Ocak 2015 -04 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen "Yeşilyurt Her Mevsim Güzel" isimli amatör ve profesyonel fotoğrafçıların objektiflerinden, Yeşilyurt'un doğal, tarihi, kültürel ve günlük yaşamla ilgili güzelliklerini konu alan fotoğraf yarışmasının ilk etabı olan kış kategorisi sona erdi, dereceye girenler belli oldu.

 

İlk Etabı“Yeşilyurt’ta Kış” Yarışması Sonuçlandı

 

Yarışmada dereceye girenler şöyle:

 

1. Yavuz Alhan

 

2. Mehmet Tokatlı

 

3. Kasım Gümüş 

 

İsimli yarışmacılar dereceye girerken,  Ayhan Kuzucu, Bayram Ayhan, Zehra Yumna Yıldız, Feytullah Güleç, Ferhat Keskin, Yakup Kurt, Fuat Yetkin, Tuncay Özdemir’in fotoğrafları sergilenecek isimler oldu.

 

Fotoğraf yarışması ilk etabı olan kış kategorisinde dereceye giren yarışmacılara Yeşilyurt Belediyesi tarafından Birinciye: 2.000 TL, İkinciye:  1500 TL, Üçüncüye: 1000 TL ödül verilecek.

 

“Yeşilyurt Her Mevsim Güzel”  Fotoğraf Yarışmasının ikinci etabı “İlkbahar’da Yeşilyurt” Yarışmaya Başlangıç Tarihi: 01.03.2015 Yarışmaya Son Katılım Tarihi ise: 04.06.2015 olarak belirlendi. 

141

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir