Sal. Eyl 28th, 2021

 

Sultan KILIÇ

 

 ‘Kıtlık Ambarında Darı Gibisin’ adlı şiir kitabının ardından ikinci kitabı, biyografik romanı “Vartanuş’un Ali’si” ni okurlarla buluşturan Aysel Kılıç Karslı; Ankara Arguvanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nde imza ve tanıtım etkinliğine katıldı.

Ankara Arguvanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’ndedüzenlenen imza ve tanıtım etkinliğine gösterilen yoğun ilgiden memnun olduğunu ifade eden Aysel Kılıç Karslı; 7 Haziran 2014’te Ankara- Etlik’te, 14 Haziran 2014’te İstanbul’da imza gününde okurlarla Vartanuş’un Ali’sini buluşturacağını söyledi.

Ayrıca, babam Ali Kılıç’ın bir şiiri ile kendi şiirimden birkaçını okudum. Halk müziği sanatçısı Ali Rıza Gültekin; albümüne koyduğu, benim yazdığım bir türküyü söyledi. İmza ve söyleşi etkinliğine katılan herkes mutlu ve gururlu ayrıldı, diyen Karslı, imza günü ve söyleşilerle Vartanuş’un Ali’sini okurlarıyla buluşturmaya devam edeceklerini söyledi.

Aysel Kılıç Karslı; Ankara Arguvanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Asım Aydoğdu başta olmak üzere tüm yönetici ve dernek üyelerine, Arguvanlılara, Arguvanlı olmayan duyarlı kitapseverlere teşekkürlerini sundu.

sultankilic44@hotmail.com

 

125

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir