Sal. Eyl 28th, 2021

cmc09

 

Vali Kamçı, Malorsa Malatya I.Organize Sanayi Bölgesi içerisinde faaliyet gösteren CMC Malatya Operasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

 

Vali Kamçı, geçtiğimiz günlerde ilimizde düzenlenen Malatya 5. İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarında Malatya’da iş istihdamına katkılarından dolayı ödül verdiği CMC Malatya Operasyon Merkezi Personel Sorumlu Yardımcısı Selen Atalaya Özay tarafından merkeze davet edilmişti.

????????????????????????????????????
 

Malatya 1. Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Remzi Yaşar, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Vahap Toman, CMC Malatya Operasyon Merkezi Personel Sorumlusu Umut Türk ve diğer yetkilileri tarafından karşılanan Vali Kamçı Merkezi gezerek incelemelerde bulundu. Yetkililerden yürütülen faaliyetler hakkında bilgi alan Vali Kamçı, çalışanlarla da görüşerek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

????????????????????????????????????
 

2009 yılının Şubat ayında faaliyete başlayan Malatya Operasyon Merkezi’nde 2000 kişi aşkın çalışan bulunduğunu ve Malatya’nın en büyük işvereni olduklarını dile getiren yetkililer gençlere istihdam anlamında büyük fırsatlar sunmaya da devam edeceklerini belirttiler.

cmc02

Çalışanlarla öğle yemeği yiyen Vali Kamçı, yetkililere ve çalışanlara teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dileyip merkezden ayrıldı.

107

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir