Cum. Eki 15th, 2021

 

Sultan KILIÇ

Sosyal medyada paylaşılan bir video var. Kimileri de bu videoyu güya tepki tavırlı paylaşıyor. Hani kadın ne kadar açık; yani çıplak olursa olsun biz tahrik olmayız; tahrik olanlar sapık beyinlilerdir, demeye getirdikleri açıklayıcı cümlelerini de ihmal etmiyor paylaştıkları bu videoya.

Videodaki etli butlu, neredeyse anadan üryan kadın, koca memesine bir it eniğini yapıştırmış emziriyor. Kimileri de bunu hayvan sevgisine örnek diye paylaşıyor.

Bu kadının memeleri açıkta, bacakları açıkta. Apış arasından geçen bir ip ve giydiği bir yelek var; neyse ki en mahrem sayılan omuzlarını yelekle örtmüş…(!)

Kıvırcık tüylü beyaz enik, kadının koca memesine yapışmış, iştahla emiyor. Kadın bir ara eniği memesinden zorla çekerek meme ucunu gösteriyor. Sonra eniği yeniden memesine yapıştırarak emziriyor.

Hiç kusura bakmayın, isterseniz bakın, bu rezil videonun hayvan sevgisiyle de tahrik olma bahanesiyle kadınlara tecavüz edenleri aşağılamak amacıyla da ilgisini kuramadım. O eniğe acıyamadım. Neredeyse çırılçıplak halde enik emziren kadının da o videoyu çekenin de o videoyu ‘Bakın, ben hiç tahrik olmuyorum; bundan tahrik olanlar sapıktır, gericidir’ açıklamasıyla paylaşanların da masum, dürüst olduklarına inanamadım.

 Çıplaklık ne zamandan beri ilericilik oldu? Bu çok demokrat olmakla, çok dürüst olmakla, uçkuruna sahip olmakla övünen insanlar. Bakın kadınlar ya da erkekler demiyorum, insanlar diyorum. Hah, işte bu demokratım diyerek bu videoyu paylaşan insanlar; eşlerini, kızlarını, analarını, kardeşlerini bu videodaki gibi sergileyebilirler mi? Yakınlarına ait bu tür görüntüleri sergileyebiliyorlarsa bundan tahrik olmayacak kadar iradeli, dürüst olduklarına inanacağım.

Çektiğim videolarda beni göremediği halde sesimden tahrik olduğunu yazan yaratıklar var. Bu türlerin, kadını görmesi de gerekmiyor. Hatta karşısındakinin kadın olması, erkek olması, hayvan olması, eşya olması da önemli değil.

Erkekler için “delik” olsun yeter, demişti Malatyalı bir bibi

Bursa’da bir su dağıtıcısı, asansörde boş su damacanasıyla mastürbasyon yaparken yakalandı; mahkeme takipsizlik kararı verdi.

Kocaeli'de kümeste tavuğa tecavüz ederken tavuğun sahibi tarafından suçüstü yakalanan M.C.: “Bir anlık hislerinin kurbanı olduğunu söyledi.

Kadının ya da erkeğin yaşı da önemli değil erkek tecavüzü için. Yeni doğandan yüz yaşına kadar kadına da erkeğe de tecavüz ediyorlar. Açığa da kapalıya da tecavüz ediyorlar. Aile dışındanmış, aile içindenmiş de fark etmiyor.

Tavukmuş, keçiymiş, itmiş, eşekmiş, fokmuş, filmiş… Hayvanmış, insanmış, şişeymiş, ağaç kovuğuymuş önemli mi? Malatyalı bibi haksız mı, erkekler için delik olsun yeter, demekle?

Överken de yererken de cinsel organlarını dillerinden düşürmeyen erkekler çoğunlukta. Tecavüzcüye, cinsel organını ağzına alarak tecavüz etmek için koşan erkekler çoğunlukta.  Arkadaşlarıyla güya muhabbet ederken cinsel organını ağzından düşürmeyen erkekler çoğunlukta.

 Tecavüze karşı duruş sayfası açarak güya tecavüzcülere karşı olan erkeklerin, gözlerine kestirdikleri kadınları sosyal paylaşım ortamında özel mesajlarla taciz etmeleriyse bilinen, sıradan gerçeklerden.

Not: Beyni temiz işleyen, cinsel organı ağzında dolaşmayan, aklı sürekli uçkurunda olmayan erkeler alınganlık göstermesin lütfen.

sultankilic44@hotmail.com

365

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir