Sal. Kas 30th, 2021

 

 

Print
 

 

Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM), Türkiye fotoğraf ve sinema sanatının en köklü kuruluşlarından biri olan İFSAK (İstanbul Fotoğraf Sinema Amatörleri Derneği) işbirliği ile “Tarım ve Risk” konulu fotoğraf yarışmasına imza atıyor.

 

 

TARSİM, düzenlediği fotoğraf yarışması ile tarım faaliyetlerinin çok önemli olduğuna ve kesintiye uğramasının olumsuz sonuçlar doğurabileceğine işaret ederek, bu doğrultuda tarım sigortası ile ilgili ülke genelindeki bilinç düzeyinin arttırılmasını amaçlıyor.

 

TARSİM Fotoğraf Yarışması: Seçici Kurul Üyeleri ve birinci dereceden yakınları ile Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) temsilcisi, Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) üst düzey yöneticileri, İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (İFSAK) Yönetim Kurulu Üyeleri ve birinci derece yakınları dışında, Türkiye’de ikamet eden ve 18 yaşını doldurmuş herkesin katılımına açık olacak şekilde düzenleniyor. www.tfsfonayliyarismalar.org web sitesi üzerinden online olarak başvuruda bulunulabilecek yarışmaya katılım ücretsiz olacak. Yarışma başvuruları 2 Temmuz’da başlayıp, 31 Aralık’ta sona eriyor.

 

Yarışmaya katılım şartları ve detaylı bilgi için; www.tarsim.gov.tr ve www.tfsfonayliyarismalar.org adresleri ziyaret edilebilir.

 

Ayrıntılı Bilgi İçin: Meliz Tezcan Gürpınar Tel: 444 08 09 – meliz.gurpinar@tarsim.org.tr

166

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir