Paz. Eki 24th, 2021

 

 

Yeşilyurt Belediyesi "Hayat Seninle Güzel" projesi kapsamında Yeşilyurt İlçe sınırları içerisinde yeni bebek sahibi olmuş aileleri evlerinde ziyaret ederek hayır olsun dileklerinde bulunuyor ve hazırlanan bebek paketini armağan ediyor.

 

Yeşilyurt Belediyesi sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. Göreve geldiği ilk günden itibaren birçok sosyal sorumluluk projesini hayata geçiren Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, dünyaya gözlerini yeni açan bebekleri evlerinde ziyaret ederek minik bebeklere Yeşilyurt Belediyesi tarafından hazırlanan bebek paketlerini hediye ediyor.

 

"Hayat Seninle Güzel" projesini hayata geçiren Başkan Polat Dünyaya gözlerini yeni açan ikiz bebekleri evlerinde ziyaret etti. Salköprü Mahallesinde bulunan Tuğba-Yusuf Demirtaş çiftinin ikiz bebeklerini ziyaret eden Polat: "Hayat Seninle Güzel projemizi hayata geçirerek ilk ziyaretimizi gerçekleştirmiş olduk. Yeşilyurt Belediyesi olarak her zaman halkımızın iyi gününde de kötü gününde de yanlarında olacağımızı ifade etmek istiyorum. Gerçekleştirdiğimiz bu projeyle inşallah Yeşilyurt'umuzda yeni doğan tüm bebeklerimizi evlerinde ziyaret ederek hoş geldin armağanımızı sunacağız." dedi.

 

Yeni doğan ikiz bebek sahibi Tuğba-Yusuf Demirtaş çifti ise Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ın ziyaretinden ziyadesiyle memnun olarak: "Başkanımıza bu nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyoruz. Başkanımızın bizi evimize kadar gelip ziyaret etmesi, hayır dua da bulunması bizleri çok mutlu etmiştir." diye konuştular.

 

Allah herkese çocuk sahibi olmanın mutluluğunu yaşatsın dileklerinde bulunan Polat, ikiz bebekler için hazırlanmış bebek paketlerini armağan ederek ziyaretine son verdi.

118

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir