Çar. Ara 1st, 2021

 

????????????????????????????????????

 

Vali Kamçı beraberinde 2.Ordu Kur. Bşk. ve Garnizon Komutanı Tümg. Avni Angun, Vali Yardımcısı Miktat Alan, Battalgazi İlçe Kaymakamı Vedat Yılmaz, Yeşilyurt İlçe Kaymakamı Nesim Babahanoğlu, İl jandarma komutanı J. Alb. Şerafettin Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, İl Müftü Vekili Hacı Mustafa Kılınç, Defterdar Murat Yiğiter, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi, Aile ve Sosyal Politikalar İl müdürü Yardımcısı Cevdet Tatar olmak üzere İlk olarak Erkek Yetiştirme Yurdunu ziyaret ederek burada kalan öğrencilerin bayramını kutlayarak, bir süre sohbet ettikten sonra bayram harçlığı vererek Miad Çocuk Evleri Sitesine geçti.

????????????????????????????????????

 

Burada kalan çocuklarla da bayramlaşarak onların ihtiyaç ve istekleri olup olmadığını sorduktan sonra onlara da bayram harçlığı dağıttı. Aynı site içerisinde yer alan çocuk evlerinden birisini de ziyaret ederek burada kalan çocuklara oyuncak hediye etti.

 

????????????????????????????????????

Vali Kamçı ve beraberindekiler huzurevine geçerek burada kalan sakinlerle tek tek bayramlaşarak uzun bir süre onlarla sohbet ettiler, tatlı ve çay ikramında bulunan huzurevi sakinlerine teşekkür ederek ihtiyaçları ve istekleri olup olmadığını soran Vali Kamçı bayramlarını kutlayarak huzurevinden ayrıldı. Huzurevi ziyaretinden çok memnun kaldıklarını belirten Huzurevi sakinleri böyle günlerde kendilerinin ziyaret edilmesinden büyük memnuniyet duyduklarını belirtti.

 

????????????????????????????????????

Yeşilyurt Cumhuriyet Örnekköy Jandarma Komutanlığı ziyaret ederek buradaki askerlerle de bayramlaşan Vali Kamçı Vatani görevini yapan ve terhisine yirmi bir gün kalan Jandarma Er Emrah Yıldız’ın babasını arayarak bayramını kutladı. Bir süre baba Rahmi Yıldız’ la görüşen Vali Kamçı evlatlarının kendilerine emanet olduğunu belirterek evlatlarına çok iyi bakıldığını belirterek Vatani görevlerini tamamladıktan sonra sağ salim evlerine döneceklerini belirtti. Daha sonra Jandarma Er Yıldız’a telefonu vererek ailesi ile görüştüren Vali Kamçı askerlere hayırlı bayramlar dileyerek Sanayi Polis Merkezi Amirliğine geçti.

 

????????????????????????????????????

Amirlikte görevli polis memurları ile bayramlaşarak faaliyetleri hakkında bilgi alan Vali Kamçı burada bir süre kalarak beraberindekiler ile birlikte buradan ayrılarak bayramlaşma ziyaretlerini tamamlamış oldu.

????????????????????????????????????  ???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????

133

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir