Sal. Eyl 21st, 2021

 

Sultan KILIÇ

 

Mahalle yanarken orospu saçını tararmış… Polis korumasında konsolosluk binasını taşlayan plastik kahramanlar (!)

Yakın tarihte Türkiye gündemi mayınlı arazilerin temizlenmesi ve 44 yıllığına İsrail'e verilmesi yasa tasarısıyla sarsılmıştı.

Erdoğan kendisine vatan topraklarını Yahudilere peşkeş çekiyorsunuz diye karşı çıkan muhalefete " Yatırım yapmak isteyen küresel sermaye şu dinden bu dinden geldi diye eyvah Türkiye elden gidiyor demek bu kadar kolay mı?" demişti.

AKP milletvekillerinin oylarıyla meclisten geçen bu yasa tasarısını Anayasa Mahkemesi iptal etmişti.

Bu yasa iptal edilmeseydi tam 44 yıl 216 bin dönümlük arazide İsrail tarım yapıyor olacaktı.

Türkiye ile İsrail hükümetinin askeri malzeme alışverişi sürüyor. Halka, İsrail mallarını boykot edin, fetvası veren hükümet uzaydan zembille mi indi? Polis korumasında konsolosluk taşlamakla rahatladınız mı?

Biraz da Kürecik’teki füze kalkanını taşlayın

Bu füze kalkanından üç yerde var. Birisi Katar'da, birisi Kürecik'te, birisi de İsrail'de. Bunun üçü de aynı, üçünün amacı da emperyalizme hizmet etmek, İsrail'i korumak. Bunun üçünün de amacı Filistin'e yapılan zulmü desteklemek.

Kürecik’in Çarşak tepesindeki füze kalkanını taşlayın bu kadar yiğitseniz. Değil taşlamak füze kalkanının bulunduğu tepenin eteklerinden kışalanırsınız.

12 muhalif milletvekili, füze kalkanının kapısına dahi yaklaştırılmadı. İçeri girebilmek için izin istediklerinde İçişleri Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı ve de Genelkurmay Başkanlığı’nın izin verme yetkilerinin olmadığı açıklandı.

Buyurun size vatan toprağı, adımınızı atın yiğitseniz. Plastik vatanseverler, plastik bayrakseverler, biraz da Kürecik Çarşaktepesindeki füze kalkanını taşlayarak spor yapın…

 

 

526

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir