Çar. Eki 28th, 2020

 

Malatya Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Erhan Berk sağlık alanındaki yeni yapılanmayla birlikte Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi Başhekimlik görevine atandı. Darende Devlet Hastanesi ve Malatya Devlet Hastanesi Başhekimlik görevlerinde yapmış olduğu hizmetlerle adından sıkça bahsettiren ve sağlık alanına yeni bir soluk kazandıran Uzman Doktor Erhan Berk’in Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi Başhekimlik görevine gelmesinden Yeşilyurt Halkı da oldukça memnun görünüyor.

 

Hasan Çalık Devlet Hastanesi’nde yapımı devam eden ek hizmet binasının tamamlanmasından sonra, modern bir yapı ve fiziki koşullarıyla birlikte Butik Hastane niteliğiyle hizmete devam edecek olan hastanede Berk’in sağlıktaki kaliteyi daha da arttıracağı noktasındaki düşünceler, sağlık hizmeti alan vatandaşın beklentisini de yükseltiyor.

 

 

Yakın zamanda Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi Başhekimlik görevine başlayan Uzman Doktor Erhan Berk, Haziran itibariyle yeni hizmet binasında, Hasan Çalık Devlet Hastanesi’nin sağlık alanındaki rotasına farklı bir soluk kazandıracak. Geçmiş dönemlerde Murat Uğuralp, A.Talip Baştürk, Erol Demirtaş, Cumali Alan gibi hekimlerin görev yaptığı başhekimlik kadrosunda, Uzman Doktor Erhan Berk dönemi başladı.

 

Haber: Hakan Yağız BOZDEMİR

156

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir