Çar. Eki 28th, 2020

İnönü Üniversitesi senato toplantı salonunda düzenlenen törenle mesleki unvanlarında kademe atlayan akademisyenlere İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay tarafından cübbeleri giydirildi.

 

 

Elif Apohan ve Ramilya Yarullina Yıldırım’a profesörlük; Eylem Şentürk Kara, Ayça Çekiç Akyol, Onur Zahal, Medet Korkmaz ve Fikret Birdişli’ye doçentlik cübbeleri giydirildi.

 

 

Senato salonunda düzenlenen törene İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Abdulkadir Baharçiçek, Prof. Dr. İbrahim Türkmen, Genel Sekreter Prof. Dr. Hakan Erkuş, senato üyeleri ve akademisyenler katıldı.

 

Doç. Dr. Elif Apohan ve Doç. Dr. Ramilya Yarullina Yıldırım profesörlük; Dr. Öğr. Üyesi Eylem Şentürk Kara, Dr. Öğr. Üyesi Ayça Çekiç Akyol, Dr. Öğr. Üyesi Onur Zahal, Dr. Öğr. Üyesi Medet Korkmaz ve Dr. Öğr. Üyesi Fikret Birdişi ise doçentlik unvanını hak etti.

Yakın geçmişte düzenlenen Altın Ödüller, ödül töreninde gelecek vadeden akademisyen ödülüne sahip olan Elif Apohan, gerçekleştirdiği bilimsel araştırmalarıyla da ön plana çıkan isimler arasında yer aldı.

215

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir