Çar. Ara 1st, 2021

 

 DSC_5183

 

Çankaya Belediyesi tarafından, Arguvan Belediyesi’ne çöp kamyonu gönderildi.

 

Kardeş belediye projesi meyvelerini vermeye devam ediyor. Çankaya Belediyesi tarafından çöp kamyonu gönderilerek Arguvanlıların hizmetine sunuldu.

 

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş yaptığı açıklamada sosyal belediyecilik ruhuyla kardeş belediye anlayışı ile birleşince ortaya çıkan tablonun önemli olduğunun altını çizerek: “Arguvan’da araç ihtiyacı göreve geldiğimiz iki yıl öncesinde açıkça ortadaydı. Yok denecek kadar az olan araç parkuru hizmet anlamında gerekli ihtiyaçları karşılayamayan bir durumda iken şu anda Arguvan’ımıza yaklaşık olarak 11 araç kazandırmış bulunmaktayız. Hizmet ağımızı her geçen gün genişleterek sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.” diye konuştu.

 

Başkan Kızıldaş, Çankaya Belediyesi’ne araç desteği için teşekkür ederek: “Bizlere destek olan ve araç konusunda çöp kamyonu göndererek Arguvan’ımızın, hizmetine sunmak için yapılan desteğinden dolayı Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen ve Çankaya Belediyesi yetkililerine teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

 

132

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir