Paz. Haz 13th, 2021

mini

 

Malatya’da meydana gelen trafik kazasında, 4’ü ağır olmak üzere 16 öğrenci yaralandı. Malatya- Adıyaman- Kayseri karayolunun 20. kilometresinde saat 08.00 sıralarında meydana gelen trafik kazasında, Kayseri istikametinden Malatya’ya doğru gelen 44 EN 424 plakalı kum yüklü kamyon, öğrencileri Görgü (Cafana) Mahallesi’ndeki okula götüren ve iddiaya göre ters yönde ilerleyen 44 S 0175 plakalı öğrenci servisi ile çarpıştı.

 

Kazada; 20 öğrencinin bulunduğu minibüsteki 16 öğrencinin yaralandığı, dört öğrencinin durumlarının ise ağır olduğu öğrenildi. Durumların ağır olan öğrencilerin Araştırma Hastanesi Turgut Özal Tıp Merkezi’nde, diğerlerinin ise Malatya Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındıkları bildirildi.

 

Turgut Özal Tıp Merkezi’nde tedavi gören ve durumları ağır olan öğrencilerin adları: Emine Ölmez, Şeyma Köylü, Tuğba Köylü, Kader Hanbay.

 

Malatya Devlet Hastanesi’nde tedavi gören öğrencilerin adları şöyle: Müjde Köylü, Melike Hanbay, Merve Karagöz, Zehra Karagöz, Akif Köylü, Ferhat Karagöz, Ahmet Karagöz, Hüseyin Karagöz, Enes Karagöz, Gülay Karagöz, Esmanur Köylü ve Enes Karagöz.

 

Cafana’da yaşayanlar, burada sık sık trafik kazası meydana geldiğini ifade ettiler.

140

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir