Cum. Eki 15th, 2021

DSC_4185

İstanbul Avcılar Belediyesi tarafından Arguvan Belediyesine 30 kişilik midibüs gönderilerek Arguvanlıların hizmetine sunuldu.

 

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, geçtiğimiz günlerde Malatya’da bir araya geldiği Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’den talep ettiği midibüs Arguvan’a geldi.

DSC_4195

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, “Gönderilen bu araçlarla bizlerde hizmetlerimizi daha hızlı yapmaya çalışıyoruz. Umuyoruz ki sosyal demokrat belediyelerin destekleri devam edecektir. Ataşehir ve Beşiktaş’tan sonra Avcılar Belediyesi’nin de böyle bir araç göndermesi, Arguvan’a sahip çıkması, düşünmüş olması bizi onurlandırdı. Avcılar Belediye Başkanı Sayın Dr. Handan Toprak Benli’ye bir kez daha teşekkür ediyorum.” diye konuştu

DSC_4184

Araç parkuruna yeni araçların katılarak Arguvan’a yakışanı yaptıklarını ifade eden Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş “Yakında Çankaya Belediyesinden de bir kamyonun gelmesini bekliyoruz. Arguvan’da ki araç gereç parkurumuzu Arguvan’a yakışır bir düzeye getireceğiz” dedi.

 

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş ve vatandaşlar konuşmaların ardından Midibus ile şehir merkezinde tanıtım turu attılar.

DSC_4190

Araç tanıtım törenine Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, Belediye Başkan Yardımcısı Kanber Yıldırım, CHP Arguvan İlçe Başkanı İbrahim Çopur, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye personeli, bazı mahalle muhtarları, ve çok sayıda vatandaş katıldı.

103

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir