Cum. Eki 15th, 2021
????????????????????????????????????
 

 

‘DOĞRU YOLDA İLERLİYORUZ’

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya 2. Sıra Milletvekili Adayı Erdem Aslanoğlu, “Biz doğru yolda ilerliyoruz, herkes bizi taklit ediyor.” dedi.

 

Aslanoğlu, CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz ile birlikte seçim çalışmalarını Malatya merkezde sürdürdü. Bakırcılar Çarşısı esnaflarını ziyaret eden Aslanoğlu, daha sonra bayanlarla bir toplantı yaptı.

 

Esnafların yoğun ilgisiyle karşılaşan Aslanoğlu, 1 Kasım seçimlerinde destek istedi. Esnaflar, “Babanı çok severdik. İnşallah sen de onun gibi olursun.” dediler.

ERDEM ASLANOĞLU-8 EKİM

 

“ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYUYORUZ”

 

Ülkenin içerisinde bulunduğu durumundan kurtulması için gençlere büyük görevler düştüğünü dile getiren Aslanoğlu, “Ülke uçurumun dibinde. Ülke uçurumun eşiğinde bulunuyor. Bu ülke bize lazım. Özellikle biz gençlere çok iş düşüyor. Biz elimizi taşın altına koyuyoruz, partimizde elini taşın altına koyuyor.” dedi.

 

7 Haziran seçimlerinden sonra Cumhuriyet Halk Partisi’nin bütün partilere kucak açtığını ifade eden Aslanoğlu: “Genel başkanımız ‘Başbakanlık, Bakanlık’ sizlerin olsun yeter ki, Türkiye uçurumun eşiğinde biz bunu engelleyelim’ dedi. Ama biliyorsunuz tek bir kişi bu işi getirdi önümüze koydu ve tekrar bir seçim yapıyoruz.” diye konuştu.

 

 

“AYNI YOLA GELDİLER”

 

Aslanoğlu, 7 Haziran’da Cumhuriyet Halk Partisi’nin hazırladığı seçim bildirgesinin diğer partiler tarafından örnek alındığını ifade ederek: “Eski bakan kendisi 13 tane bütçe yapmakla övünüyor her yerde ama bilmiyor ki, CHP’nin içerisinde hayatı bütçeyle geçen insanlar var. Bu bildirgeyi onlar hazırladı. Baktılar bildirgenin içerisinde bazı şeyler var, ‘eyvah Türkiye batar’ dediler. Şimdi kendileri de aynı yola geldiler. Demek ki bizim yolumuz doğruymuş. Biz doğru yolda ilerliyoruz, herkes bizi taklit ediyor.” diye konuştu.

135

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir