Cts. Eyl 25th, 2021

komutan 2

 

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, Ordu’nun Mesudiye ilçesine tayini çıkan Arguvan Garnizon Komutanı Yzb. Özcan Durmaz’a Arguvan’a hizmetlerinden dolayı plaket verdi.

 

Ordu’nun Mesudiye ilçesine tayini çıkan Arguvan Garnizon Komutanı Yzb. Özcan Durmaz’a Arguvan’a hizmetlerinden dolayı ilçe halkı adına teşekkür eden Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, Arguvan’a hizmetlerinden dolayı plaket vererek, yeni görev yerinde başarılar diledi.

 

Görev yaptığı süre içinde gerek kendi kurumu, gerekse diğer kurumlarla iyi bir işbirliği ve dayanışma içerisinde çalıştığına inandığını ifade eden Yzb. Özcan Durmaz: “2 yıldır Arguvan’da görev yaptığım sürede acı tatlı birçok olay yaşadık. Ama şuan aklımda hep güzel anılar var. Burada birçok dostluklar kurduk. Her zaman yaşadıkları ile değil, yaşattıklarıyla anılırmış insan. Sizlere hoş bir seda bırakabildiysem ne mutlu bana. Arguvan’da görev yapmanın mutluluğu ile ayrılıyorum.” açıklamasında bulundu.

komutan

 

Ayrılıkların her zaman üzüntü verici olduğunu belirten Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş Yüzbaşı Durmaz’ın tayininden üzüntü duyduğunu belirtti.

 

Başkan Kızıldaş konuşmasında: “Kamu görevlileri için hele de emniyet, jandarma gibi sıkça yer değiştiren görevliler için elbette görev yapığı yerlerde, görev süreleri dolduğunda ayrılık vakti gelir. İlçemize verdiğiniz güzel hizmetlerden dolayı ilçe halkım adına teşekkür ediyor, yeni görev yerinizde başarılar diliyorum.” dedi.

111

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir