Paz. Eki 24th, 2021

 

 

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, 2014-2015 yeni eğitim öğretim yılı nedeniyle Cumhuriyet Ortaokulunu ziyaret ederek okul müdürü ile görüştü. Başkan Kızıldaş, ziyareti sırasında okul müdürüyle yaptığı görüşmede okulların durumları hakkında bilgi aldı. Okuldaki dilek ve şikâyetleri de dinleyen Başkan Kızıldaş, yeni başlayan ders yılı nedeniyle tüm öğrenci, öğretmen ve idarecilere başarılar dileğinde bulundu.

 

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş: “Belediye olarak tüm araç gereçlerimizle okullarımızın yanında olduğumuzu, her zaman olduğu gibi bundan sonrada okullarımıza hizmet götürmekte elimizden gelenleri yapacağız.” açıklamasında bulundu.

 

Kızıldaş: “Eğitime Önem veriyoruz. Eğitim Kurumlarını ziyaret ediyoruz. Öncelikle yeni eğitim – öğretim yılının, başta geleceğin teminatı öğrenciler olmak üzere tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Eğitimin her kademesinde kalitenin yükselmesi için elimizdeki imkânlar ölçüsünde yardımcı olmaya çalışacağız. Eğitime yapılan yatırım geleceğimize yapılan bir yatırımdır. Arguvan Belediyesi olarak çocuklarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Bu duygu ve düşünceler ile 2014-2015 eğitim öğretim yılının öğretmen ve öğrencilerimize idareci ve velilerimize sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim yılı olmasını diliyorum.” dedi.

 

Cumhuriyet Ortaokulundaki sınıfları da ziyaret etme fırsatı bulan Başkan Kızıldaş’a öğrencilerin ilgisi yoğun oldu. Başkan Kızıldaş, ziyaret ettiği sınıflarda öğrenciler ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

 

              

 

 

 

325

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir