Pts. Eki 18th, 2021

arg

 

BAŞKAN KIZILDAŞ, YAŞLILARI ZİYARET ETTİ, İHTİYAÇLARINI SORDU

 

Arguvan’da yoğun kar yağışı nedeniyle evlerinden bile çıkmakta zorlanan yaşlı vatandaşları Arguvan Belediye Başkanı Kızıldaş, evlerinde ziyaret ederek ihtiyaçlarını sordu.

 

 

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, yaşlıları ziyaret ederek ihtiyaçlarını sordu. ‘Evde Bakım Hizmeti’ projesini anlatarak Arguvan Belediyesi olarak gerekli temel ihtiyaçlarını karşılayacaklarını söyledi

argu

 

Göreve geldiği günden beri yapmış olduğu sosyal faaliyetler ile halkın beğenisini kazanan Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, Arguvan’da yaşayan yaşlı, kimsesiz ve hasta vatandaşları evinde ziyaret ederek ilçe halkına vermiş olduğu önemi bir kez daha göstermiş oldu. Başkan Kızıldaş, daha önceden tespit ettirdiği ilçede yaşayan yaşlı, yalnız yaşayan ve hasta vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek onlarla sohbetler edildi, sorunlar dinlendi, ihtiyaçlar tespit edilerek bu ihtiyaçların ‘giderilmesi için gerekli çalışmaların yapılması talimatı verdi.

ar

 

İlçedeki yaşlılara moral ziyaretinde bulunan Başkan Kızıldaş, yaşlıları ziyaret etmenin kendisine verdiği mutluluğu dile getirdi.

 

 

 

 

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, son olarak: “Yaşlılarımız dünden bugüne değerlerimizi gelecek kuşaklara yansıtan, bizlerin bugünlere gelmesinde en büyük emeği olan yaşlılarımız en değerlilerimizdir. Biz de belediye olarak bunun bilincinde olup onlara yönelik hayatlarını kolaylaştırıcı ve onlara destek olan ‘Evde Bakım Hizmeti’ projesi ile onlara destek olmaya çalışıyoruz.”

107

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir