Sal. Kas 30th, 2021

 

Almanya Arguvanlılar Derneği Başkanı Oktay Yücedağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş ve Arguvan Belediyespor Kulübü Başkanı Kanber Yıldırım’ı ziyaret etti.

Önce Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş’ı makamında ziyaret eden Almanya Arguvanlılar Derneği Başkanı Oktay Yücedağ: “Belediyemizin çalışmalarını uzaktan da olsa Sosyal Medya’dan takip ediyoruz. Yapılan hizmetlerden memnuniyet duyuyoruz. Yeni projelerle Arguvan’ın daha da güzelleşeceğini düşünüyoruz. Bizlerde Almanya Arguvanlılar Derneği olarak üzerimize düşen görev sorumluluğu yerine getireceğiz.” diye konuştu.

Almanya Arguvanlılar Derneğinin ziyaretinden mutluluk duyduk diyen Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş ise: “Almanya’yı ziyaretimizde derneğimizin başkan ve yönetiminin Arguvan’a karşı olan duyarlılık ve düşüncelerini biliyorum. Bundan da memnuniyet duyuyoruz. Kurumlarımız ortak çalışma ve projeler Arguvan’ın yararına olacaktır.  Ortak projeler oluşturmaya her zaman açığız.” ifadelerini kullandı.

Arguvan Belediyespor Kulübü Başkanı Kanber Yıldırım’ı da ziyaret eden Almanya Arguvanlılar Derneği heyeti, Belediyespor’un kurulmasından dolayı memnuniyet duyduklarını, Kulübün başarılı olması için kendilerinin de maddi destek sunacaklarını belirttiler.

198

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir